Username: 
  Password: 

Team Schedules - Boys U10 Gold
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL B


Group -- B
B1 : ADF Portland 09B Ole
B2 : IFC 10B Santuario
B3 : LYS 09B Cobras
B4 : LYS 09B United Black
B5 : PCU 09B Red
B6 : RPSC 09B FC Piamonte Green
B7 : RPSC 09B River
B8 : Santos FC 09B Inter Jrs
B9 : SESC 09B Titans White
B10 : United PDX 09B Black East
B11 : United PDX 09B Black West
B12 : WA Timbers 09B Predators 2
B13 : Westside Timbers 09B Copa TS

Bracket - Sunday, September 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633269  Delta Park  09:00 AM  3 SM B2 vs B1IFC 10B Santuariovs.ADF Portland 09B Ole
 633274  Delta Park  10:05 AM  3 SM B8 vs B9Santos FC 09B Inter Jrsvs.SESC 09B Titans White
 633273  Delta Park  02:25 PM  3 SM B7 vs B10RPSC 09B Rivervs.United PDX 09B Black East
 633271  Delta Park  04:35 PM  4 SM B5 vs B12PCU 09B Redvs.WA Timbers 09B Predators 2
 633272  Delta Park  04:35 PM  3 SM B6 vs B11RPSC 09B FC Piamonte Greenvs.United PDX 09B Black West

Bracket - Sunday, September 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633275  Delta Park  09:00 AM  4 SM B1 vs B3ADF Portland 09B Olevs.LYS 09B Cobras
 633280  Delta Park  10:05 AM  4 SM B9 vs B10SESC 09B Titans Whitevs.United PDX 09B Black East
 633278  Delta Park  03:30 PM  3 SM B7 vs B12RPSC 09B Rivervs.WA Timbers 09B Predators 2
 633279  Delta Park  03:30 PM  5 SM B8 vs B11Santos FC 09B Inter Jrsvs.United PDX 09B Black West
 633276  Delta Park  04:35 PM  4 SM B4 vs B2LYS 09B United Blackvs.IFC 10B Santuario
 633277  Delta Park  04:35 PM  1 SM B6 vs B13RPSC 09B FC Piamonte Greenvs.Westside Timbers 09B Copa TS

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633286  Delta Park  01:20 PM  4 SM B10 vs B11United PDX 09B Black Eastvs.United PDX 09B Black West
 633281  Delta Park  03:30 PM  1 SM B4 vs B1LYS 09B United Blackvs.ADF Portland 09B Ole
 633285  Delta Park  03:30 PM  4 SM B9 vs B12SESC 09B Titans Whitevs.WA Timbers 09B Predators 2
 633282  Delta Park  04:35 PM  5 SM B5 vs B3PCU 09B Redvs.LYS 09B Cobras
 633284  Delta Park  04:35 PM  4 SM B8 vs B13Santos FC 09B Inter Jrsvs.Westside Timbers 09B Copa TS
 633283  Delta Park  05:40 PM  8 SM B6 vs B2RPSC 09B FC Piamonte Greenvs.IFC 10B Santuario

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633288  Delta Park  10:05 AM  5 SM B6 vs B4RPSC 09B FC Piamonte Greenvs.LYS 09B United Black
 633292  Delta Park  12:15 PM  4 SM B11 vs B12United PDX 09B Black Westvs.WA Timbers 09B Predators 2
 633291  Delta Park  01:20 PM  4 SM B10 vs B13United PDX 09B Black Eastvs.Westside Timbers 09B Copa TS
 633289  Delta Park  03:30 PM  5 SM B7 vs B3RPSC 09B Rivervs.LYS 09B Cobras
 633287  Delta Park  04:35 PM  4 SM B1 vs B5ADF Portland 09B Olevs.PCU 09B Red
 633290  Delta Park  04:35 PM  3 SM B8 vs B2Santos FC 09B Inter Jrsvs.IFC 10B Santuario

Bracket - Sunday, October 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633297  Delta Park  09:00 AM  6 SM B10 vs B2United PDX 09B Black Eastvs.IFC 10B Santuario
 633294  Delta Park  09:00 AM  4 SM B7 vs B5RPSC 09B Rivervs.PCU 09B Red
 633295  Delta Park  09:00 AM  5 SM B8 vs B4Santos FC 09B Inter Jrsvs.LYS 09B United Black
 633296  Delta Park  11:10 AM  5 SM B9 vs B3SESC 09B Titans Whitevs.LYS 09B Cobras
 633298  Delta Park  03:30 PM  4 SM B12 vs B13WA Timbers 09B Predators 2vs.Westside Timbers 09B Copa TS
 633293  Delta Park  04:35 PM  4 SM B6 vs B1RPSC 09B FC Piamonte Greenvs.ADF Portland 09B Ole

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633299  Delta Park  02:05 PM  4 SM B4 vs B7LYS 09B United Blackvs.RPSC 09B River
 633300  Delta Park  03:10 PM  4 SM B8 vs B5Santos FC 09B Inter Jrsvs.PCU 09B Red
 633270  Delta Park  04:15 PM  4 SM B4 vs B13LYS 09B United Blackvs.Westside Timbers 09B Copa TS
 633303  Delta Park  05:20 PM  4 SM B11 vs B3United PDX 09B Black Westvs.LYS 09B Cobras
 633301  Delta Park  05:20 PM  1 SM B9 vs B2SESC 09B Titans Whitevs.IFC 10B Santuario

Bracket - Sunday, October 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633308  Delta Park  10:05 AM  6 SM B11 vs B5United PDX 09B Black Westvs.PCU 09B Red
 633309  Delta Park  10:05 AM  4 SM B12 vs B4WA Timbers 09B Predators 2vs.LYS 09B United Black
 633306  Delta Park  10:05 AM  5 SM B9 vs B7SESC 09B Titans Whitevs.RPSC 09B River
 633307  Delta Park  02:25 PM  5 SM B10 vs B6United PDX 09B Black Eastvs.RPSC 09B FC Piamonte Green
 633310  Delta Park  04:35 PM  5 SM B13 vs B3Westside Timbers 09B Copa TSvs.LYS 09B Cobras
 633305  Delta Park  04:35 PM  1 SM B8 vs B1Santos FC 09B Inter Jrsvs.ADF Portland 09B Ole

Bracket - Sunday, October 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633315  Delta Park  09:00 AM  5 SM B13 vs B5Westside Timbers 09B Copa TSvs.PCU 09B Red
 633313  Delta Park  11:10 AM  4 SM B11 vs B7United PDX 09B Black Westvs.RPSC 09B River
 633311  Delta Park  03:30 PM  5 SM B1 vs B9ADF Portland 09B Olevs.SESC 09B Titans White
 633312  Delta Park  03:30 PM  2 SM B10 vs B8United PDX 09B Black Eastvs.Santos FC 09B Inter Jrs
 633316  Delta Park  03:30 PM  3 SM B2 vs B3IFC 10B Santuariovs.LYS 09B Cobras
 633314  Delta Park  04:35 PM  5 SM B12 vs B6WA Timbers 09B Predators 2vs.RPSC 09B FC Piamonte Green

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 633325  Delta Park  11:10 AM  4 SM B13 vs B9Westside Timbers 09B Copa TSvs.SESC 09B Titans White
 633328  Delta Park  11:10 AM  5 SM B4 vs B5LYS 09B United Blackvs.PCU 09B Red
 633323  Delta Park  12:15 PM  4 SM B1 vs B11ADF Portland 09B Olevs.United PDX 09B Black West
 633326  Delta Park  12:15 PM  3 SM B2 vs B7IFC 10B Santuariovs.RPSC 09B River
 633324  Delta Park  01:20 PM  4 SM B12 vs B10WA Timbers 09B Predators 2vs.United PDX 09B Black East
 633327  Delta Park  04:35 PM  5 SM B3 vs B6LYS 09B Cobrasvs.RPSC 09B FC Piamonte Green