Username: 
  Password: 

Team Schedules - Boys U9 Premier/Gold
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL C


Group -- C
C1 : LYS 10B Striking Panthers
C2 : PCU 10B Red
C3 : Saints 10B Blue
C4 : SESC 10B Galaxy Blue
C5 : United PDX 10B Black East
C6 : Westside Timbers 10B Copa
C7 : WA Timbers 10B Harmony Predators 1

Bracket - Sunday, September 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631588  Delta Park  09:00 AM  5 SM C2 vs C1PCU 10B Redvs.LYS 10B Striking Panthers
 631590  Delta Park  12:15 PM  8 SM C5 vs C6United PDX 10B Black Eastvs.Westside Timbers 10B Copa
 631589  Delta Park  01:20 PM  8 SM C4 vs C7SESC 10B Galaxy Bluevs.WA Timbers 10B Harmony Predators 1
 631615  Delta Park  02:25 PM  8 SM C3 vs C5Saints 10B Bluevs.United PDX 10B Black East

Bracket - Sunday, September 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631592  Delta Park  10:05 AM  7 SM C4 vs C2SESC 10B Galaxy Bluevs.PCU 10B Red
 631593  Delta Park  03:30 PM  8 SM C6 vs C7Westside Timbers 10B Copavs.WA Timbers 10B Harmony Predators 1
 631591  Delta Park  04:35 PM  7 SM C1 vs C3LYS 10B Striking Panthersvs.Saints 10B Blue

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631596  Delta Park  09:00 AM  7 SM C6 vs C2Westside Timbers 10B Copavs.PCU 10B Red
 631594  Delta Park  01:20 PM  7 SM C4 vs C1SESC 10B Galaxy Bluevs.LYS 10B Striking Panthers
 631595  Delta Park  03:30 PM  8 SM C5 vs C3United PDX 10B Black Eastvs.Saints 10B Blue

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631598  Delta Park  09:00 AM  7 SM C6 vs C4Westside Timbers 10B Copavs.SESC 10B Galaxy Blue
 631597  Delta Park  12:15 PM  7 SM C1 vs C5LYS 10B Striking Panthersvs.United PDX 10B Black East
 631599  Delta Park  04:35 PM  7 SM C7 vs C3WA Timbers 10B Harmony Predators 1vs.Saints 10B Blue

Bracket - Sunday, October 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631600  Delta Park  09:00 AM  7 SM C6 vs C1Westside Timbers 10B Copavs.LYS 10B Striking Panthers
 631602  Delta Park  10:05 AM  7 SM C2 vs C3PCU 10B Redvs.Saints 10B Blue
 631601  Delta Park  02:25 PM  8 SM C7 vs C5WA Timbers 10B Harmony Predators 1vs.United PDX 10B Black East

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631603  Delta Park  01:00 PM  6 SM C1 vs C7LYS 10B Striking Panthersvs.WA Timbers 10B Harmony Predators 1
 631605  Delta Park  02:05 PM  6 SM C3 vs C4Saints 10B Bluevs.SESC 10B Galaxy Blue
 631604  Delta Park  03:10 PM  6 SM C2 vs C5PCU 10B Redvs.United PDX 10B Black East

Bracket - Sunday, October 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631606  Delta Park  09:00 AM  7 SM C2 vs C7PCU 10B Redvs.WA Timbers 10B Harmony Predators 1
 631607  Delta Park  02:25 PM  6 SM C3 vs C6Saints 10B Bluevs.Westside Timbers 10B Copa
 631608  Delta Park  02:25 PM  8 SM C4 vs C5SESC 10B Galaxy Bluevs.United PDX 10B Black East

Bracket - Sunday, October 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631609  Delta Park  12:15 PM  7 SM C2 vs C1PCU 10B Redvs.LYS 10B Striking Panthers
 631610  Delta Park  02:25 PM  7 SM C7 vs C4WA Timbers 10B Harmony Predators 1vs.SESC 10B Galaxy Blue
 631611  Delta Park  04:35 PM  7 SM C6 vs C5Westside Timbers 10B Copavs.United PDX 10B Black East

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 631613  Delta Park  09:00 AM  7 SM C2 vs C4PCU 10B Redvs.SESC 10B Galaxy Blue
 631614  Delta Park  01:20 PM  6 SM C7 vs C6WA Timbers 10B Harmony Predators 1vs.Westside Timbers 10B Copa
 631612  Delta Park  02:25 PM  6 SM C3 vs C1Saints 10B Bluevs.LYS 10B Striking Panthers